Jdi na obsah Jdi na menu

UPOZORNĚNÍ

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Pro neznalé. Vysvětlení pojmů:

"Bývalý zaměstnanec" - člověk, který byl pouze jeden rok, a to na začátku svého působení pro řád u této církevní organizace zaměstnán (a to z dotace z Úřadu práce). Práci zde vykonával po celou dobu nad rámec úvazku a své mzdy. Dalších deset let průběžně pracoval pro řád zcela zadarmo (i bez nároků například na dopravu!!!) a ještě finančně podporoval řadu projektů řádu ze svého.

"Amatérský badatel" - člověk (mmj. profesionální zpracovatel SHP, člen Sdružení pro SHP atd.), který zadarmo (tzn. na vlastní náklady) zpracoval pro řád SHP (stavebně historický průzkum), kterým se řád velmi významně oháněl při jednáních s NPÚ (Národní památkový ústav). Ovšem aktuálně, když již tohoto zpracovatele není potřeba, je nazývám jako pouhý "amatérský badatel" a přitom jsou výsledky tohoto "amatérského badatele" - tj. stavebně historický průzkum zámku Stránecká Zhoř, nadále touto organizací užívány.

Co se týká údajné kyberšikany a dehonestace zámku Stránecká Zhoř ze strany wikipedisty "Jagdschloss Kniesowes" = tyto výroky považujeme za promyšlenou účelovou lživou kampaň, případně snad i za omyl, způsobený vážnou ztrátou paměti.

Zájem o zámek Stránecká Zhoř je pouze po odborné stránce, spojený s odborným průzkumem jeho historie - což není nikde v zákonech ČR zakázáno.

Wikipedista "Jagdschloss Kniesowes" tedy odmítá nařčení z údajné kyberšikany a dehonestace zámku Stránecká Zhoř a žádá o stažení nepravdivých údajů ze stránek zámku!

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA